loading

SUNC Pergola është i përkushtuar për t'u bërë një prodhuesi kryesor inteligjent i pjergullave të aluminit të nivelit të lartë.

Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 1
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 2
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 3
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 4
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 1
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 2
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 3
Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati 4

Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati

  oops ...!

  Nuk ka të dhëna të produktit.

  shkoni në faqen kryesore

  Përshkrimi

  Pjergull alumini me motor 12' × 10' me prizë perde të papërshkueshme nga uji Dritë RGB për dekorimin e kopshtit

  Kulmi me hapje të rregullueshme: Dizajni i çatisë me grila të kësaj pjergulli alumini ju lejon të kontrolloni sasinë e diellit ose hijes që merrni. Mban dritën e ndritshme dhe rrezet e dëmshme UV. Shijoni kohën tuaj të argëtimit në oborr pa bezdi.


  Panele alumini të teknologjisë së lartë për mbrojtje nga moti

  Kjo strukturë e jashtme është më e mira e të dy botëve me një pjergull tradicionale me çati të hapur të kombinuar me një pavijon me çati të mbyllur. Thjesht rregulloni grilat sipas dëshirës tuaj për sasinë e duhur të hapjes dhe mbylljes së grilave të çatisë me anë të kontrollit automatik. Pavarësisht nëse vendosni të poziciononi pjergullën e motorizuar prej alumini në një oborr spanjol, bar ose buzë pishinës, pajisjet e ankorimit përfshihen për të siguruar këtë pjergull në mënyrë të sigurtë në tokë.

  1-Product-Description-
    Teh Trare Posto
  Madhësia 160mm*33mm 160mm*120mm 136mm*136mm
  Trashësia e materialit 2.8Mm. 3.0Mm. 2.0Mm.
  Materiale Lidhje alumini 6063 T5
  Gama maksimale e hapësirës së sigurt 3000Mm. 4000Mm. 2800 mm ose i personalizuar
  Madhësia e produktit Madhësia e personalizuar
  Ngjyra Gri e errët me trafik të bardhë argjendi me shkëlqim dhe ngjyrë të personalizuar sipas numrit të ngjyrave RAL
  Motorri Vetëm motori mund të jetë jashtë (mbajtur në 30 metër katror)
  LED LED standard përreth, RGB mund të jetë opsionale
  Veçuesit blinds ekran zip;derë xhami,dritë tifoz; ngrohës, USB; grilë; dritë RGB
  Funksioni Mbrojtje nga dielli, i papërshkueshëm nga shiu; i papërshkueshëm nga uji; i papërshkueshëm nga era, ventilimi dhe fluksi i ajrit, kontrolli i privatësisë, estetika dhe personalizimi
  Përfundimi tipik Veshje e qëndrueshme me pluhur ose PVDF për aplikim të jashtëm
  Certifikimi i Motorit Raporti i testimit IP67, TUV, CE, SGS

  Detaje të Prodhimit

  11
  Dritë LED
  Grilë rrotulluese, telekomandë, mbrojtje nga shiu dhe dielli.
  2222222
  Grooves
  Ulluqet shtesë të ujit në krye e kanalizojnë në mënyrë të përsosur ujin e shiut përmes tubave në tokë.
  333
  Çati e rrotullimit
  Grilë rrotulluese, telekomandë, mbrojtje nga shiu dhe dielli.
  444
  Pjergull alumini 100% i papërshkueshëm nga uji
  Çdo pjesë e grilave të aliazhit të aluminit është e pajisur me një brazdë të papërshkueshme nga uji, e cila çon në portën e kullimit të kolonës nga brazda dhe uji i shiut shkarkohet në tokë, duke rritur përvojën e ditëve me shi.

  Avantazhi SUNC

  SUNC-Advantage_21
  Ullukë (SYNC)
  Rezervuari i baticës është formuar në një rresht, pa rreziqe të fshehura të rrjedhjes së ujit
  SUNC-Advantage_23
  Të tjerë
  Kur një markë montohet veçmas, është shumë e lehtë të rrjedhë.
  SUNC-Advantage_28
  Formimi i tymit (SYNC)
  Ulluqe të gjera dhe të thella pa akumulim uji gjatë stuhive të shiut me shpejtësi të shpejtë të rrjedhjes
  SUNC-Advantage_28-28
  Të tjerë
  Lavamani është relativisht i vogël, i lehtë për t'u grumbulluar uji i shiut që derdhet kur shpërndahet stuhia

  Operacionale

  Color-Option
  4-Optional-Accessories
  3-Operational-System

  Ekspozita e projektit

  Project-Showcase(1)

  Komentet e klientit

  水印-客户反馈(2)
  Customer-Feedback-

  FAQ

  1
  Nga cili është materiali i pjergullës suaj?
  Materiali i trarit, shtylla dhe trau janë të gjitha aliazh alumini 6063 T5. Materiali i aksesorëve janë të gjithë inoksi 304 dhe tunxh h59.
  2
  Cila është hapësira më e gjatë e tehut tuaj të grilave?
  Hapësira maksimale e teheve tona të grilave është 4 m pa u varur.
  3
  A mund të montohet në murin e shtëpisë?
  Po, pjergulla jonë prej alumini mund të ngjitet në një mur ekzistues.
  4
  Çfarë ngjyre keni për ju?
  Ngjyra e zakonshme 2 standarde e RAL 7016 gri antracit ose RAL 9016 e bardhë trafiku ose Ngjyra e personalizuar.
  5
  Sa është madhësia e pjergullës që bëni?
  Ne jemi fabrika, kështu që zakonisht bëjmë me porosi çdo madhësi sipas kërkesës së klientëve.
  6
  Cili është intensiteti i reshjeve, ngarkesa e borës dhe rezistenca e erës?
  Intensiteti i reshjeve: 0,04 deri në 0,05 l/s/m2 Ngarkesa e borës: Deri në 200 kg/m2 Rezistenca ndaj erës: Mund t'i rezistojë 12 erërave për tehe të mbyllura."
  7
  Çfarë tiparesh mund të shtoj në tendë?
  Ne furnizojmë gjithashtu një sistem të integruar ndriçimi LED, blindat me zinxhir, ekranin anësor, ngrohësin dhe sensorin automatik të erës dhe shiut që do të mbyllë automatikisht çatinë kur të fillojë të bjerë shi.
  8
  Sa është koha juaj e dorëzimit?
  Zakonisht 10-20 ditë pune pas marrjes së depozitës 50%.
  9
  Cila është mandati juaj i pagesës?
  Ne pranojmë pagesën 50% paraprakisht, dhe bilanci prej 50% do të paguhet përpara dërgesës.
  10
  Po në lidhje me paketën tuaj?
  Paketim kuti druri, (jo trung, nuk kërkohet tymosje)
  11
  Po garancia e produktit tuaj?
  Ne ofrojmë 8 vjet garanci për strukturën e kornizës së pjergullës dhe 2 vjet garanci për sistemin elektrik.
  12
  A do t'ju jepni instalimin ose videon e detajuar?
  Po, ne do t'ju ofrojmë udhëzimet e instalimit ose video.

  Përshkrimi

  Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati


  Pjergulla e motorizuar e aluminit me sistem kullimi të integruar: uji i shiut do të devijohet në kolona nëpërmjet sistemit të integruar të kullimit të integruar, ku do të drenazhohet përmes hapjeve në bazën e shtyllave.
  Pjergulla e motorizuar e aluminit me çati të rregullueshme me çati: Dizajni unik me majë të fortë ju lejon të rregulloni këndin e ndriçimit nga 0° në 130° duke ofruar shumë mundësi mbrojtjeje kundër diellit, shiut dhe erës.
  Pjergulla e motorizuar e aluminit mund të montohet lehtësisht: Binarët e parafabrikuara dhe grilat nuk kërkojnë ribatina ose saldime të veçanta për montim dhe mund të ngjiten në mënyrë të qëndrueshme në tokë përmes bulonave të zgjerimit të furnizuar.

  Pjergulla e motorizuar e aluminit për ambiente të jashtme e zhvilluar nga SYNC, përshtatet me nevojat e tarracave të shtëpisë dhe biznesit për të kontribuar në mirëqenien e përdoruesve.


    Emri i produt

  Pjergull Elektrike në natyrë me çati me çati
  Gama maksimale e hapësirës së sigurt
  4000Mm.
  4000Mm.
  3000 mm ose i personalizuar
  Ngjyra
  e bardhë, e zezë, gri, ngjyra e personalizuar
  Funksioni
  I papërshkueshëm nga uji, mbrojtje nga dielli, zjarri dhe ndryshku
  Rrezi kryesor i kornizës
  Forma e ekstruduar 6063 T5 Konstruksion alumini i ngurtë dhe i fortë
  Grykëzim i brendshëm
  Kompletuar me ulluqe dhe grykë qoshe për tubin e poshtëm
  Madhësia
  4x4 ; 4x3 ;4x6 ;3x3 ;  3x5 ;  Madhësia e personalizuar
  Korniza
  Pjergull e tërheqshme aliazh alumini
  Komponentët e tjerë
  Vida SS 304, shkurre, rondele, gjilpërë alumini
  Përfundime tipike
  Veshje e qëndrueshme me pluhur ose PVDF për aplikim të jashtëm
  Certifikimi i Motorit
  Raporti i testimit IP67, TUV, CE, SGS
  Certifikimi i motorit të ekranit anësor
  UL  Outdoor Electric Louvered Pergola With Louvered Roof 0Outdoor Electric Louvered Pergola With Louvered Roof 1

  Q1: Nga çfarë është materiali i pjergullës suaj?
  A1: Materiali i traut, shtyllave dhe trarëve janë të gjitha aliazh alumini 6063 T5. Materiali i aksesorëve është i gjithë çelik inox 304
  dhe tunxhi h59.

  Pyetja 2: Cila është hapësira më e gjatë e tehut tuaj të grilave?
  A2 : Hapësira maksimale e teheve tona të grilave është 4 m pa u varur.

  P3: A mund të montohet në murin e shtëpisë?
  A3: Po, pjergulla jonë prej alumini mund të ngjitet në një mur ekzistues.

  Q4: Çfarë ngjyre keni për ju?
  A4 : Ngjyra e zakonshme 2 standarde e RAL 7016 gri antracit ose RAL 9016 e bardhë e trafikut ose Ngjyra e personalizuar.

  Q5: Cila është madhësia e pjergullës që bëni?
  A5: Ne jemi fabrika, kështu që zakonisht ne bëjmë me porosi çdo madhësi sipas kërkesës së klientëve.

  Q6: Cili është intensiteti i reshjeve, ngarkesa e borës dhe rezistenca e erës?
  A6 :Intensiteti i reshjeve: 0,04 deri në 0,05 l/s/m2 Ngarkesa e borës: Deri në 200 kg/m2 Rezistenca ndaj erës: Mund t'i rezistojë 12 erërave për tehe të mbyllura."

  Q7: Çfarë tiparesh mund të shtoj në tendë?
  A7: Ne gjithashtu furnizojmë një sistem të integruar ndriçimi LED, blindat me zinxhir, ekranin anësor, ngrohësin dhe automatikun e erës dhe shiut
  sensor që do të mbyllë automatikisht çatinë kur të fillojë të bjerë shi.

  Q8: Sa është koha juaj e dorëzimit?
  A8: Zakonisht 10-20 ditë pune pas marrjes së depozitës 50%.

  Q9: Cili është afati juaj i pagesës?
  A9: Ne pranojmë pagesën 50% paraprakisht, dhe bilanci prej 50% do të paguhet para dërgesës.

  Q10: Po paketën tuaj?
  A10: Paketim kuti druri, (jo trung, nuk kërkohet tymosje)

  Q11: Po garancia e produktit tuaj?
  A11: Ne ofrojmë 8 vjet garanci për strukturën e kornizës së pjergullës dhe 2 vjet garanci për sistemin elektrik.

  Q12: A do t'ju jepni instalimin ose videon e detajuar?
  A12: Po, ne do t'ju ofrojmë udhëzimet ose videon e instalimit.


  Bëhu në kontakt me ne.
  thjesht lini emailin ose numrin tuaj të telefonit në formularin e kontaktit në mënyrë që ne t'ju dërgojmë një ofertë falas për gamën tonë të gjerë të modeleve
  Prodhime të lidhura
  nuk ka të dhëna
  Adresa jone
  Shtoni: NO.10 Yusong Industrial, Yuyang Road, Songjiang District, Shanghai. 201600

  Personi kontaktues: Vivian Wei
  Telefoni:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Kontakti me ne.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  E hënë - e premte: 08:00 - 17:00   
  E shtunë: 9 e mëngjesit - 4 pasdite
  E drejta e autorit © 2024 SUNC - suncgroup.com | Harta e faqes
  Customer service
  detect