loading

SUNC Pergola është i përkushtuar për t'u bërë një prodhuesi kryesor inteligjent i pjergullave të aluminit të nivelit të lartë.

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
MAIN PRODUCTS
 Produktet e rekomanduara të SUNC

SUNC është një prodhues dhe furnizues profesional i pjergullave të aluminit me porosi të zgjidhjeve të kopshtit të jashtëm,

dekorime dritaresh, hije inteligjente të jashtme të ndërtesave dhe produkte të tjera për mbrojtje nga dielli, të cilat zënë një pozitë udhëheqëse në të njëjtën industri. Është një prodhues i pjergullave, blindave, dhomave të diellit dhe dhomave me ekran. Sisteme moderne të pjergullave me hije dhe shtesa të oborrit të shtëpisë si për objekte komerciale ashtu edhe për banim. Ne projektojmë hapësirën tuaj të jashtme dhe të oborrit të shtëpisë për të maksimizuar përdorimin, në fund të fundit gjatë gjithë vitit.

nuk ka të dhëna
SOLUTIONS
Ofroni zgjidhje profesionale
Duke iu përmbajtur konceptit të "trendit të modës" të hijes, prodhuesi i pjergullave të aluminit me porosi SUNC ofron zgjidhje shkencore, të zbatueshme dhe inteligjente të larmishme të produkteve të hijeve për shtëpi moderne arkitekturore dhe të modës për të përmbushur nevojat e ndryshme të klientëve.
nuk ka të dhëna
CUSTOMIZED SERVICE
Shërbimet që Ne Ofrojmë
Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Është një prodhues profesional i zgjidhjeve të kopshtit të jashtëm, dekorimeve të dritareve, hijeve inteligjente të jashtme të ndërtesave dhe produkteve të tjera mbrojtëse nga dielli.

Si një prodhues profesional i pjergullave të aluminit me porosi, SUNC Pergola ofron një gamë të gjerë produktesh dhe zgjidhjesh të integruara, me kontroll të motorizuar dhe konstruksion alumini të cilësisë së lartë.
Furnizuesit e pjergullave të aluminit SUNC
MOBILE CONTAINER HOUSE

Në natyrë B&Projekti B

Përdorimi i një pjergulle me grila në kombinim me një shtëpi kontejneri të lëvizshëm mund të jetë një qasje krijuese dhe funksionale për të përmirësuar hapësirën e jashtme të jetesës 
Ky është vizioni i ri i furnitorëve të pjergullave të aluminit SUNC për të ardhmen dhe një përdorim i ri për pjergullën SUNC.
nuk ka të dhëna
OUR BRAND
Samueli është përpjekur të ndërtojë një kompani me rendiment të lartë që mund të plotësojë nevojat e mëdha të klientëve
20
Me mbi 20 vite eksperience
45
Samuel ka një ekip dizajni
Logoi
56
Shitet në 56 vende në mbarë botën
logoja (3)
50
Samueli ka 50 agjentë
nuk ka të dhëna
Jeni të interesuar të merrni ofertën tonë apo të bëheni partneri ynë?
Do të donim të dëgjonim nga ju! Tregojini SUNC Pergola nevojat tuaja, prodhuesi i pjergullave prej alumini SUNC do t'ju ofrojë zgjidhjen dhe kuotimin më të mirë.
ABOUT SUNC
Rreth Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. është një kompani e specializuar në prodhimin e zgjidhjeve të kopshtit të jashtëm, dekorimeve të dritareve, hijeve të jashtme të ndërtesave inteligjente dhe produkteve të tjera mbrojtëse.

Prodhuesi i pjergullave të aluminit me porosi SUNC ofron një gamë të gjerë produktesh dhe zgjidhjesh të integruara, me kontroll të motorizuar dhe konstruksion alumini të cilësisë së lartë.
Që nga themelimi i tij në 2008, furnizuesi i pjergullës së aluminit SUNC ka bërë përparime të vazhdueshme në inovacion dhe ka zgjeruar fushën e biznesit të tij. Tani biznesi ynë kryesor ndahet vetëm në dy lloje të hijeve të brendshme dhe të jashtme.
16+
Me mbi 16 vite eksperience
10+
Duke mbuluar mbi 10 kategori produktesh
nuk ka të dhëna
SUNC - Furnizues i pjergullave prej alumini me porosi
OUR CASE
Projektet tona

Ne angazhohemi të tejkalojmë pritjet e klientëve duke ofruar produkte dhe shërbime cilësore, duke krijuar partneritete të shkëlqyera me klientët, duke zhvilluar teknologji inovative dhe duke mbetur një emër i respektuar në trajtimet e dritareve, mbulesës së oborrit, industrisë së hijes së ndërtesave. Mirë se vini të pyesni për çmimin e pjergullës me porosi të aluminit, SUNC Pergola është zgjidhja më e mirë e prodhuesve të pjergullave të aluminit.

Using a louvered pergola in combination with a mobile container house can be a creative and functional approach to enhance outdoor living space. This is SUNC aluminum pergola suppliers' new vision for the future and a new use for the SUNC louvered pergola.
The Tranquil Garden Retreat is a stunning pergola project that seamlessly blends nature, functionality, and aesthetics. Designed as a retreat within a lush garden, this pergola creates a serene and inviting space for relaxation and outdoor activities.
nuk ka të dhëna
Tërheqja e investimeve në nivel global
Jep udhëzime instalimi dhe video instalimi
Inxhinierët profesionistë ofrojnë shërbime të personalizuara sipas nevojave
Pasi të bëheni agjent i SYNC, ne do t'ju ofrojmë të gjithë materialin e markës SUN që ju nevojitet për dyqanin lokal
Agjenti i SUNC, të cilët përmbushin objektivin vjetor të shitjeve, ne do të ofrojmë mbështetje me zbritje në proporcion bazuar në përfundimin e objektivit vjetor
nuk ka të dhëna
CORPORATE NEWS
Kompania Njoftime për shtyp
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
CORPORATE NEWS
Lajmet e Kompanisë
Mirësevini ngrohtësisht në furnizuesin dhe zyrën e pjergullave të aluminit SYNC për të na dhënë indikacione dhe sugjerime, mirëpresim të bashkohemi me ne, ne gjithmonë do të mirëpresim çdo pyetje ose pyetje në lidhje me produktet tona.
Tranquil Garden Retreat është një projekt mahnitës i pjergullës prej alumini që ndërthur në mënyrë të përsosur natyrën, funksionalitetin dhe estetikën. E projektuar si një vendstrehim brenda një kopshti të harlisur, kjo pjergull në natyrë krijon një hapësirë ​​të qetë dhe tërheqëse për relaksim dhe aktivitete në natyrë. SUNC është një kompani profesionale e projektimit dhe prodhuesve të pjergullave të aluminit për ambiente të jashtme.
Panairi kryesor tregtar aziatik për grilat, dyert/portat, dritaret dhe sistemet e mbrojtjes nga dielli Nisur 50 vjet më parë në Shtutgart, Gjermani, R+T është kthyer në panairin më të rëndësishëm në botë për këtë sektor. R+T Asia, që nga fillimet e saj në 2005, është bërë ekspozita kryesore tregtare për tregun APAC, që zhvillohet çdo vit në Shangai. Me kalimin e viteve R+T Asia është bërë pika kontrolli e domosdoshme për bizneset në sistemet e mbrojtjes nga dielli dhe industria e dyerve/portave në Azi-Paqësor. Rajon. Edicioni i 19-të i ekspozitës tregtare R+T Azi do të presë prodhuesit kryesorë të industrisë, të ardhurit, shoqatat e industrisë dhe udhëheqësit kryesorë të opinionit. SUNC është një prodhues dhe furnizues profesional i pjergullave të aluminit me porosi dhe furnizues i zgjidhjeve të kopshtit të jashtëm, dekorimeve të dritareve, hijeve inteligjente të jashtme të ndërtesave dhe produkteve të tjera për mbrojtje nga dielli, i cili zë një pozicion udhëheqës në të njëjtën industri. Është një prodhues i pjergullave, blindave, dhomave të diellit dhe dhomave me ekran. Sisteme moderne të pjergullave me hije dhe shtesa të oborrit të shtëpisë si për objekte komerciale ashtu edhe për banim. Ne projektojmë hapësirën tuaj të jashtme dhe të oborrit të shtëpisë për të maksimizuar përdorimin, në fund të fundit gjatë gjithë vitit.
Shanghai SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltdështë një markë profesionale që zhvillon dhe prodhon pavionet e cilësisë së lartë të pjergullave në oborr dhe produkte mbrojtëse. Produktet e saj ndjekin konceptet gjermane të dizajnit, standardet evropiane të procesit dhe qëndrimet rigoroze dhe serioze të shërbimit për të sjellë produkte me cilësi të lartë për përdoruesit. Në të njëjtën kohë, ai gjithashtu integron pjergullën me grila të jashtme. Pjergull (dhoma dielli ekologjike), pjergull PVC e anulueshme për çati, perde me ekran zip, dhoma dielli të lëvizshme, etj. janë integruar në jetën e lirë me teknologjinë, modën dhe thjeshtësinë, dhe kanë fituar vlerësime dhe afirmime nga shumica e përdoruesve.
Table Of Contents 1.Review Previous garden conferences 2.Who are the visitors to the exhibition? 3.China Flower Border Trend Development Forum 4.More complete categories of garden materials 5.Conclusion The exhibition scale of the 2024 Garden Conference will be further expanded, with an exhibition area of over 30,000 square meters. It is expected to attract 300+ garden material brands to participate in the exhibition, and the number of visitors will exceed 50,000. In addition, theme events such as industry summits and summit forums held at the same time will also present more garden design trends and cutting-edge information to everyone
nuk ka të dhëna
CONTACT US
Më pyesni tani, mora listën e çmimeve.
CONTACT US
Më pyesni tani, mora listën e çmimeve.
Adresa jone
Shtoni: NO.10 Yusong Industrial, Yuyang Road, Songjiang District, Shanghai. 201600

Personi kontaktues: Vivian Wei
Telefoni:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Kontakti me ne.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
E hënë - e premte: 08:00 - 17:00   
E shtunë: 9 e mëngjesit - 4 pasdite
E drejta e autorit © 2024 SUNC - suncgroup.com | Harta e faqes
Customer service
detect