loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

нема податок
нема податок
MAIN PRODUCTS
 SUNC препорачани производи

SUNC е професионален производител на алуминиумски перголи и снабдувач на решенија за градина на отворено,

декорации на прозорци, интелигентно засенчување на надворешни згради и други производи за засенчување на сонце, што зазема водечка позиција во истата индустрија. Производител е на перголи, ролетни, сончеви соби и екрани. Модерни системи за пергола во сенка и додатоци на двор за комерцијални и станбени објекти. Ние го дизајнираме вашиот надворешен и двор простор за да ја максимизираме употребата, на крајот на краиштата во текот на целата година.

нема податок
SOLUTIONS
Обезбедете професионални решенија
Придржувајќи се до концептот на сенка „моден тренд“, производителот на алуминиумска пергола по мерка на SUNC нуди наменски научни, применливи и интелигентни решенија за производи за сонце за модерни архитектонски и модни домови за да се задоволат различните потреби на клиентите.
нема податок
CUSTOMIZED SERVICE
Услуги што ги обезбедуваме
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. е професионален производител на решенија за градина на отворено, украси за прозорци, интелигентно надворешно засенчување на згради и други производи за заштита од сонце.

Како професионален производител на алуминиумска пергола, SUNC Pergola обезбедува широк асортиман на производи и интегрирани решенија, со моторизирана контрола и висококвалитетна алуминиумска конструкција.
Добавувачи на алуминиумска пергола SUNC
MOBILE CONTAINER HOUSE

Надворешен Б&Б проект

Користењето пергола со пергола во комбинација со мобилна контејнерска куќа може да биде креативен и функционален пристап за подобрување на просторот за живеење на отворено 
Ова е новата визија на добавувачите на алуминиумска пергола SUNC за иднината и нова употреба за перголата со пергола SUNC.
нема податок
OUR BRAND
Самоил се обидувал да изгради а компанија со висок принос кои можат да ги задоволат огромните потреби на клиентите
20
Со 20+ години искуство
45
Самуел има дизајнерски тим
Логот
56
Се продава во 56 земји во светот
лого (3)
50
Семјуел има 50 агенти
нема податок
Дали сте заинтересирани да ја добиете нашата понуда или да станете наш партнер?
Ние би сакале да слушнеме од вас! Кажете му на SUNC Pergola вашите потреби, производителот на алуминиумска пергола SUNC ќе ви го обезбеди најдоброто решение и понуда.
ABOUT SUNC
За Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. е компанија специјализирана за производство на решенија за градина на отворено, декорации на прозорци, паметно надворешно засенчување на згради и други производи за сонце.

Производителот на прилагодена алуминиумска пергола SUNC обезбедува широк спектар на производи и интегрирани решенија, со моторизирана контрола и висококвалитетна алуминиумска конструкција.
Од своето основање во 2008 година, добавувачот на алуминиумска пергола SUNC направи континуирани откритија во иновациите и го прошири својот деловен опсег. Сега нашиот главен бизнис е поделен само на два вида внатрешно засенчување и надворешно засенчување.
16+
Со 16+ години искуство
10+
Покрива повеќе од 10 категории на производи
нема податок
SUNC - Добавувач на алуминиумски перголи по мерка
OUR CASE
Нашите проекти

Ние се обврзуваме да ги надминеме очекувањата на клиентите преку обезбедување квалитетни производи и услуги, воспоставување одлични партнерства со клиентите, развивање иновативни технологии и останување почитувано име во третманите на прозорците, покривката на дворовите, индустријата за сенки за градење. Добредојдовте да се распрашате за прилагодената цена на алуминиумска пергола, SUNC Pergola е најдобриот избор на производители на алуминиумски перголи.

Using a louvered pergola in combination with a mobile container house can be a creative and functional approach to enhance outdoor living space. This is SUNC aluminum pergola suppliers' new vision for the future and a new use for the SUNC louvered pergola.
The Tranquil Garden Retreat is a stunning pergola project that seamlessly blends nature, functionality, and aesthetics. Designed as a retreat within a lush garden, this pergola creates a serene and inviting space for relaxation and outdoor activities.
нема податок
Привлекување инвестиции на глобално ниво
Обезбедете инструкции за инсталација и видеа за инсталација
Професионалните инженери обезбедуваат приспособени услуги според потребите
Откако ќе станете агент на SYNC, ќе ви го обезбедиме целиот материјал од брендот SUN што ви е потребен за локалната продавница
Агентот на SUNC, кој ја исполнува годишната цел на продажба, ќе обезбедиме поддршка за попуст пропорционално врз основа на завршувањето на годишната цел
нема податок
CORPORATE NEWS
Компанија. Соопштенија за јавноста
нема податок
нема податок
CORPORATE NEWS
Вести од компанијата
Топло добредојдовте во добавувачот и канцеларијата на алуминиумска пергола SYNC за да ни даде индикации и предлози, добредојде да се придружиме со нас, ние секогаш ќе добредојдеме какви било прашања или прашања за нашите производи.
The Tranquil Garden Retreat е неверојатен проект за алуминиумска пергола што беспрекорно ги спојува природата, функционалноста и естетиката. Дизајнирана како одмор во бујна градина, оваа пергола на отворено создава спокоен и привлечен простор за релаксација и активности на отворено. SUNC е професионална компанија за дизајнирање на алуминиумски перголи на отворено и производители на производство.
Водечки азиски саем за ролетни, врати/порти, прозорци и системи за засенчување на сонце Лансиран пред 50 години во Штутгарт, Германија, R+T стана најважниот саем во светот за овој сектор. R+T Asia, од своите почетоци во 2005 година, стана водечки саем за пазарот APAC, кој се одржува секоја година во Шангај. Со текот на годините R+T Азија стана контролен пункт кој мора да се посетува за бизнисите во системите за засенчување на сонце и индустријата за врати/порти во Азија-Пацификот регион. 19-тото издание на саемот R+T Asia ќе биде домаќин на водечките производители во индустријата, новодојденците, индустриските здруженија и клучните лидери на мислењето. SUNC е професионален производител на алуминиумски перголи и снабдувач на решенија за градина на отворено, украси за прозорци, интелигентно засенчување на надворешни згради и други производи за засенчување на сонце, што зазема водечка позиција во истата индустрија. Производител е на перголи, ролетни, сончеви соби и екрани. Модерни системи за пергола во сенка и додатоци на двор за комерцијални и станбени објекти. Ние го дизајнираме вашиот надворешен и двор простор за да ја максимизираме употребата, на крајот на краиштата во текот на целата година.
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltdе професионален бренд кој развива и произведува висококвалитетни павилјони за пергола во дворот и производи за сонце. Нејзините производи ги следат германските концепти за дизајн, европските стандарди за процеси и ригорозните и сериозни сервисни ставови за да донесат производи со висок квалитет до корисниците. Во исто време, тој исто така интегрира пергола со пергола на отворено. Пергола (еколошки сончеви соби), ПВЦ пергола на покривот што се повлекува, ролетни со патент екран, мобилни сончеви соби итн. се интегрирани во слободниот живот со технологијата, модата и едноставноста и добија пофалби и афирмација од мнозинството корисници.
Table Of Contents 1.Review Previous garden conferences 2.Who are the visitors to the exhibition? 3.China Flower Border Trend Development Forum 4.More complete categories of garden materials 5.Conclusion The exhibition scale of the 2024 Garden Conference will be further expanded, with an exhibition area of over 30,000 square meters. It is expected to attract 300+ garden material brands to participate in the exhibition, and the number of visitors will exceed 50,000. In addition, theme events such as industry summits and summit forums held at the same time will also present more garden design trends and cutting-edge information to everyone
нема податок
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect