loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Повлечена пергола со решетки

Перголата со пергола што може да се повлече е SYNC производител на алуминиумска пергола , најновиот дизајниран растечки преводлив 100% водоотпорен и оперативен систем за стаклена полица, кој моментално е достапен во модерното време. Пергола со решетки што може да се повлече е комбинација од хоризонтални хоризонтални полици, целосна структура и слаб ветер кога се отвора. Парчето со 100 листови од парчето со 100 листови е целосно затворено, спречувајќи сончева светлина да врне. Тешкиот внатрешен аранжман гарантира дека системот е целосно способен и прифаќа силен ветер од 180-220 км/ч. По отворањето на стаклената порта Ансоу, ќе има подвижна сончева соба.

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect