loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Видео
Повратните информации за моторизираната пергола со решетката со вентилатор и надворешни водоотпорни електрични ролетни со патент.
2024 07 24
25 Прегледи
Еве моторизирана алуминиумска пергола и лизгачки стаклени врати со водоотпорен електричен екран од повратни информации од клиентите.
2024 07 23
17 Прегледи
Инсталирањето на алуминиумски белведер со пергола со ролетни со патент екран во градината може да додаде прекрасен релаксирачки и засенчен простор во вашата градина.
2024 07 21
5 Прегледи
Црната моторизирана алуминиумска пергола со решетки со RGB светло. Го дебагираме павилјонот за пергола пред да излезе од фабриката.
2024 07 21
20 Прегледи
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Е професионално производство на решенија за градина на отворено, декорации на прозорци, интелигентно надворешно засенчување на згради и други производи за сончање, што зазема водечка позиција во истата индустрија. SUNC Group главно се занимава со обезбедување на затворен простор & архитектонски решенија за надворешни работи за градежници, изведувачи како и крајни клиенти на глобално ниво. Нашиот асортиман на производи опфаќа алуминиумска пергола, покрив што се повлекува, алуминиумски пергола за сонце, ролетни за сонце, градинарски стакленици, прозорец Лувр, рамка за лувер, додатоци, со широка примена во комерцијални објекти и станбени куќи, училиште за украсна и практична употреба. Можам да ви испратам каталог на производи, можете да ми кажете кои производи ги сакате, ќе ви испратам повеќе детали.
2024 07 17
26 Прегледи
SUNC Надворешни ролетни ролетни Моторизирани ветроупорни тавански ролетни ролетни со страничен канал. Надворешната ролетна со патент екран е премиум, разновидна опција за директно паѓање. Надворешните ролетни се применуваат за заштита од сонце/УВ, отпорност на инсекти, ветровити апликации, затворање балкон, како и контрола на светлината и топлината. Плус приватност и блокирање на ситуации бидејќи ткаенината се наоѓа во надворешните ролетни, со што се елиминираат светлосните празнини. За апликации со ветровити, се препорачува ролетна за соларна патент за трага бидејќи ја држи ткаенината безбедно во патеката за да избегне издувување на ткаенината.
2024 06 03
11 Прегледи
Системот за алуминиумска пергола со расклопен покрив SUNC има главно четири типични опции за дизајн. Најпосакувана опција е самостоечката со 4 или дури повеќе столбови за поставување на системот на покривот со перници. Идеален е за обезбедување заштита од сонце и дожд за локации како двор, палуба, градина или базен. Останатите 3 опции најчесто се гледаат кога сакате да ја вклучите перголата во постоечка градежна структура.
2024 05 27
15 Прегледи
Прилагодлив приказ на примерок од алуминиумска пергола со моторизиран покрив со решетка. Моторот на пергола може да биде внатре. Јавете се или пишете ни Е- пошта :sales03@shangchaosunc.cn Моб:+86 15317096971 www.suncgroup.com Ве молиме контактирајте не веднаш доколку сте заинтересирани. #pergola #pergolaaluminium #Shanghai #SUNC#скршен екран #pergolascompany #motorizedpergola #надворешнаперголакомпанија #алуминиумпергола #алуминиумперголакомпанија
2024 05 21
10 Прегледи
Инсталирањето на павилјон со алуминиумска пергола на вашиот базен може да додаде удобен простор за сенка и релаксација во областа на вашиот базен. Дизајнот на базенот со пергола е многу задоволителен дизајн што SUNC како производител на пергола им го обезбедува на нашите клиенти.
2024 05 16
49 Прегледи
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect