loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Ролетни на отворено

Помеѓу подот и таванот може да се инсталираат алуминиумски лизгачки ролетни со горната и долната патека. Алуминиумски лизгачки ролетни обично се користат на балкон, прозорец или други производи на отворено, како што се перголи. Ако барате снабдувач на алуминиумски лизгачки ролетни, SUNC Pergola е вашиот најдобар избор, како еден од најдобрите сопствени производители на ролетни на отворено .

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect