loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Моторизирани ролетни

Ролетната со патент екран може да блокира до 90% од штетните УВ зраци, а надворешните ролетни ролетни за сончање обезбедуваат оптимална заштита на вашето семејство додека ја подобруваат енергетската ефикасност. Надворешните ролетни за ролетни можат да бидат со големина на клиентите: надворешна прилагодена сенка за ролери за прозорци, прилагодена ширина е широка од 20" до 94" и прилагодена должина е долга од 30" до 118 инчи. Надворешните ролетни се направени од плетена ткаенина што дише што промовира постојан проток на воздух, притоа намалувајќи ја топлината и ја подобрува вашата приватност. како и контрола на светлината и топлината. Надворешните ролетни се разновидни, а надворешните ролетни имаат добар ветроупорен и ефект на засенчување. Исто така, ролетните на отворено може да се инсталираат во дворните пергола, декорации на ресторани и кафулиња, кои можат да ја заштитат приватноста, како и ролетни, ветроупорни и дождовни.

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect