loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Прирачник Louvered Pergola

Во ред. рачна пергола со пергола комбинира уникатни шупливи рамни сечила со архитектонска естетика за целосно да го блокира влезот на дождовницата кога сите лопатки се затворени. Станува збор за нова генерација на надворешни перници за сонце базирани на целосно алуминиумска технологија. Може рачно да го контролира правецот на решетките и може да издржи силен ветер од 28 m/s. Модерниот дизајн на колона со рамка и отстранливите ролетни откриваат немилосрдно стремење кон висококвалитетен животен стил.

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect