loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Тенди за преклопување

Изработен со елегантни аеродинамични контури, дизајнот на SUNC со целосна касетна тенва беспрекорно го надополнува секој надворешен архитектонски стил.‎

Настрешници за преклопување со врвна зглобна рака дизајнирана за исклучителна издржливост, со внатрешен систем за затегнување.‎

Настрешниците за преклопување имаат подобрен механизам и заштита на платно обезбедува долготрајност дури и кога се навиваат.‎Настрешници за преклопување Сокриваат механички елементи за прицврстување за полиран изглед.‎

Испратете го вашето барање
нема податок
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect