loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Проекти
Повратни информации од американските клиенти за павилјонот со алуминиумска пергола, кој е поставен веднаш до базенот на терасата на вилата
Моторизираната алуминиумска пергола на SUNC е многу добар избор како забавен простор за скара во дворот.
Using a louvered pergola in combination with a mobile container house can be a creative and functional approach to enhance outdoor living space. This is SUNC aluminum pergola suppliers' new vision for the future and a new use for the SUNC louvered pergola.
The Tranquil Garden Retreat is a stunning pergola project that seamlessly blends nature, functionality, and aesthetics. Designed as a retreat within a lush garden, this pergola creates a serene and inviting space for relaxation and outdoor activities.
нема податок
CASES
Класични случаи , да ги задоволи различните потреби за прилагодување на клиентите.
LIVING ROOM
Др. Пипонска кожа Софа
Со трендот на модерната мода, откријте ги моделите на вел, не заборавајте на оригиналната намера и создадете стилска и топла семејна средина за вас.
нема податок
Мал текст
Мииди Рурал Кревет
Спалната соба е најприватната од сите соби, но исто така е и најромантичното и најперсонализираното место, обезбедувајќи ви удобно и мирно опкружување за спиење, но мора да има и функција за складирање.
нема податок
DINING TABLE
Самуел домашно јадење Табела
Едноставно е да се соберат сите на масата, а дизајнот на нашиот мебел за јадење е најтешкиот дел, оставајќи ги сите таму, бидејќи ако столот е удобно и големината на масата е соодветна, секој е подготвен да седне некое време.
SUBSCRIBE
Стапи во контакт со нас
Повратни информации од американските клиенти за павилјонот со алуминиумска пергола, кој е поставен веднаш до базенот на терасата на вилата
2024 06 16
Моторизираната алуминиумска пергола на SUNC е многу добар избор како забавен простор за скара во дворот.
2024 06 12
Using a louvered pergola in combination with a mobile container house can be a creative and functional approach to enhance outdoor living space. This is SUNC aluminum pergola suppliers' new vision for the future and a new use for the SUNC louvered pergola.
2024 04 17
The Tranquil Garden Retreat is a stunning pergola project that seamlessly blends nature, functionality, and aesthetics. Designed as a retreat within a lush garden, this pergola creates a serene and inviting space for relaxation and outdoor activities.
2024 04 17
нема податок
Препорачан за тебе.
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect