loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Алуминиумски пристаниште

Автомобилот на SUNC е совршен за паркирање возила, трактори, тревник & градинарска опрема … ти го нарече! Премиум вертикалниот покрив, исто така, осигурува дека вашиот алуминиумски паркет ќе стои цврст и покрај се што мајката природа треба да фрли на него. Плус, уникатниот дизајн ќе ви помогне прилагоден алуминиумски паркинг се вклопуваат подобро со вашиот дом или други околни згради. Добредојдовте да се распрашате за прилагодената цена на алуминиумскиот паркет, ние сме најдобриот избор производител на карпошта .

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect