loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Привлекување инвестиции на глобално ниво
Обезбедете инструкции за инсталација и видеа за инсталација
Професионалните инженери обезбедуваат приспособени услуги според потребите
Откако ќе станете агент на SYNC, ќе ви го обезбедиме целиот материјал од брендот SUN што ви е потребен за локалната продавница
Агентот на SUNC, кој ја исполнува годишната цел на продажба, ќе обезбедиме поддршка за попуст пропорционално врз основа на завршувањето на годишната цел
нема податок
DISTRIBUTER

Политика за франшиза

  Вентилатор на таванот Препознајте го брендот SUN и корпоративната култура за да ги задоволите основните инвестициски потреби.
  Формирајте специјализиран деловен тим за управување со производите на SUNC.
 Имајте професионален тим за инсталација.
  Имајте одредени контакти и деловни ресурси во локалниот град.
  Услови за плаќање за првата серија нарачки (земање мостри, материјали, витрини и стоки).
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect