loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

БлогComment
ПВЦ пергола за покривање на повлекување за дизајн на кафуле од повратни информации од клиентите на Филипините.
Алуминиумските перголи на SUNC служат како порта за автомобили кои можат да обезбедат сенка и заштита за вашите возила.
Моторизираната алуминиумска пергола со решетки е волшебен проект за пергола дизајниран да го подобри искуството за јадење на отворено во ресторан. Оваа стилска и функционална структура обезбедува привлечен и удобен простор за патроните да уживаат во своите оброци во шармантен амбиент во градината.
The Tranquil Garden Retreat е неверојатен проект за алуминиумска пергола што беспрекорно ги спојува природата, функционалноста и естетиката. Дизајнирана како одмор во бујна градина, оваа пергола на отворено создава спокоен и привлечен простор за релаксација и активности на отворено. SUNC е професионална компанија за дизајнирање на алуминиумски перголи на отворено и производители на производство.
Водечки азиски саем за ролетни, врати/порти, прозорци и системи за засенчување на сонце Лансиран пред 50 години во Штутгарт, Германија, R+T стана најважниот саем во светот за овој сектор. R+T Asia, од своите почетоци во 2005 година, стана водечки саем за пазарот APAC, кој се одржува секоја година во Шангај. Со текот на годините R+T Азија стана контролен пункт кој мора да се посетува за бизнисите во системите за засенчување на сонце и индустријата за врати/порти во Азија-Пацификот регион. 19-тото издание на саемот R+T Asia ќе биде домаќин на водечките производители во индустријата, новодојденците, индустриските здруженија и клучните лидери на мислењето. SUNC е професионален производител на алуминиумски перголи и снабдувач на решенија за градина на отворено, украси за прозорци, интелигентно засенчување на надворешни згради и други производи за засенчување на сонце, што зазема водечка позиција во истата индустрија. Производител е на перголи, ролетни, сончеви соби и екрани. Модерни системи за пергола во сенка и додатоци на двор за комерцијални и станбени објекти. Ние го дизајнираме вашиот надворешен и двор простор за да ја максимизираме употребата, на крајот на краиштата во текот на целата година.
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltdе професионален бренд кој развива и произведува висококвалитетни павилјони за пергола во дворот и производи за сонце. Нејзините производи ги следат германските концепти за дизајн, европските стандарди за процеси и ригорозните и сериозни сервисни ставови за да донесат производи со висок квалитет до корисниците. Во исто време, тој исто така интегрира пергола со пергола на отворено. Пергола (еколошки сончеви соби), ПВЦ пергола на покривот што се повлекува, ролетни со патент екран, мобилни сончеви соби итн. се интегрирани во слободниот живот со технологијата, модата и едноставноста и добија пофалби и афирмација од мнозинството корисници.
Table Of Contents 1.Review Previous garden conferences 2.Who are the visitors to the exhibition? 3.China Flower Border Trend Development Forum 4.More complete categories of garden materials 5.Conclusion The exhibition scale of the 2024 Garden Conference will be further expanded, with an exhibition area of over 30,000 square meters. It is expected to attract 300+ garden material brands to participate in the exhibition, and the number of visitors will exceed 50,000. In addition, theme events such as industry summits and summit forums held at the same time will also present more garden design trends and cutting-edge information to everyone
нема податок
CASES
Класични случаи , да ги задоволи различните потреби за прилагодување на клиентите.
БлогComment
ПВЦ пергола за покривање на повлекување за дизајн на кафуле од повратни информации од клиентите на Филипините.
Алуминиумските перголи на SUNC служат како порта за автомобили кои можат да обезбедат сенка и заштита за вашите возила.
Моторизираната алуминиумска пергола со решетки е волшебен проект за пергола дизајниран да го подобри искуството за јадење на отворено во ресторан. Оваа стилска и функционална структура обезбедува привлечен и удобен простор за патроните да уживаат во своите оброци во шармантен амбиент во градината.
The Tranquil Garden Retreat е неверојатен проект за алуминиумска пергола што беспрекорно ги спојува природата, функционалноста и естетиката. Дизајнирана како одмор во бујна градина, оваа пергола на отворено создава спокоен и привлечен простор за релаксација и активности на отворено. SUNC е професионална компанија за дизајнирање на алуминиумски перголи на отворено и производители на производство.
Водечки азиски саем за ролетни, врати/порти, прозорци и системи за засенчување на сонце Лансиран пред 50 години во Штутгарт, Германија, R+T стана најважниот саем во светот за овој сектор. R+T Asia, од своите почетоци во 2005 година, стана водечки саем за пазарот APAC, кој се одржува секоја година во Шангај. Со текот на годините R+T Азија стана контролен пункт кој мора да се посетува за бизнисите во системите за засенчување на сонце и индустријата за врати/порти во Азија-Пацификот регион. 19-тото издание на саемот R+T Asia ќе биде домаќин на водечките производители во индустријата, новодојденците, индустриските здруженија и клучните лидери на мислењето. SUNC е професионален производител на алуминиумски перголи и снабдувач на решенија за градина на отворено, украси за прозорци, интелигентно засенчување на надворешни згради и други производи за засенчување на сонце, што зазема водечка позиција во истата индустрија. Производител е на перголи, ролетни, сончеви соби и екрани. Модерни системи за пергола во сенка и додатоци на двор за комерцијални и станбени објекти. Ние го дизајнираме вашиот надворешен и двор простор за да ја максимизираме употребата, на крајот на краиштата во текот на целата година.
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltdе професионален бренд кој развива и произведува висококвалитетни павилјони за пергола во дворот и производи за сонце. Нејзините производи ги следат германските концепти за дизајн, европските стандарди за процеси и ригорозните и сериозни сервисни ставови за да донесат производи со висок квалитет до корисниците. Во исто време, тој исто така интегрира пергола со пергола на отворено. Пергола (еколошки сончеви соби), ПВЦ пергола на покривот што се повлекува, ролетни со патент екран, мобилни сончеви соби итн. се интегрирани во слободниот живот со технологијата, модата и едноставноста и добија пофалби и афирмација од мнозинството корисници.
Table Of Contents 1.Review Previous garden conferences 2.Who are the visitors to the exhibition? 3.China Flower Border Trend Development Forum 4.More complete categories of garden materials 5.Conclusion The exhibition scale of the 2024 Garden Conference will be further expanded, with an exhibition area of over 30,000 square meters. It is expected to attract 300+ garden material brands to participate in the exhibition, and the number of visitors will exceed 50,000. In addition, theme events such as industry summits and summit forums held at the same time will also present more garden design trends and cutting-edge information to everyone
нема податок
LIVING ROOM
Др. Пипонска кожа Софа
Со трендот на модерната мода, откријте ги моделите на вел, не заборавајте на оригиналната намера и создадете стилска и топла семејна средина за вас.
нема податок
Мал текст
Мииди Рурал Кревет
Спалната соба е најприватната од сите соби, но исто така е и најромантичното и најперсонализираното место, обезбедувајќи ви удобно и мирно опкружување за спиење, но мора да има и функција за складирање.
нема податок
DINING TABLE
Самуел домашно јадење Табела
Едноставно е да се соберат сите на масата, а дизајнот на нашиот мебел за јадење е најтешкиот дел, оставајќи ги сите таму, бидејќи ако столот е удобно и големината на масата е соодветна, секој е подготвен да седне некое време.
SUBSCRIBE
Стапи во контакт со нас
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect