loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Производи

Пергола SUNC со интегриран систем за одводнување: дождовницата ќе се пренасочува кон столбовите преку вградениот интегриран систем за одводнување, каде што ќе се исцеди низ засеците во основата на столбовите. Пергола SUNC со приспособлив покрив со решетки: уникатниот дизајн со тврд покрив со пергола ви овозможува да го прилагодите аголот на осветлување од 0° Дојди. 130° нудејќи многу опции за заштита од сонце, дожд и ветер. Како професионалец Производител на алуминиумска пергола и ролери по нарачка во Кина , SYNC Pergola ги нуди најдобрите прилагодени алуминиумски производи за пергола и сенки за сонце за клиенти низ целиот свет 

Испратете го вашето барање
нема податок
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect