loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Видови на нашите услуги
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. е професионален прилагоден производител на алуминиумски перголи на решенија за градина на отворено, декорации на прозорци, интелигентно засенчување на надворешни згради и други производи за засенчување на сонце. Обезбедуваме широк асортиман на производи и интегрирани решенија, со моторизирана контрола и висококвалитетна алуминиумска конструкција.
CUSTOMIZED SERVICE
Сервиси обезбедуваме
Шангај SUNC Intelligence Shade Technology Co., Ltd. Е професионално производство на решенија за градина на отворено, декорации на прозорци, интелигентно надворешно засенчување на згради и други производи за засенчување од сонце.

Обезбедуваме широк асортиман на производи и интегрирани решенија, со моторизирана контрола и висококвалитетна алуминиумска конструкција.
Производител на SUNC прилагодени алуминиумски пергола

Прилагоден опсег на услуга

Придржувајќи се до концептот на сенка „моден тренд“, производителот на алуминиумска пергола SUNC нуди научни, применливи и интелигентни разновидни решенија за производи за сонце за модерни архитектонски и модни домови за да се задоволат различните потреби на клиентите. SUNC имаат стабилен систем на синџирот на снабдување и искусен тим за продажба, ја поддржуваат услугата OED/ODM.

Вентилатор на таванот

  Повлечете го штитникот за сонце

  Акцентско осветлување

  Сечење на крајот на стаклена градина

  Прилагодена боја

  Завеси/ѕидови за приватност

  Дрвена обвивка

  Надворешно греење и ладење

Фабрички предности
Обележување на ЛОГО/Прилагоден изглед/Додатоци на големо/приспособена големина/приспособена боја
Професионален тим за дизајн на R & D; Континуирана иновација на производот
SUNC е производител на пергола, пергола, сончева соба и соби со екран
16 години искуство во индустријата
дното4
Нашиот професионален тим за продажба може да понуди внимателна услуга за продажба на производи за клиентите од прекуокеанскиот пазар. Со силен тим R&D, можеме да произведуваме според вашата оридеа на цртежи
дното3
Прецизно позиционирање на производот/Достапна големопродажна цена/Најдобра цена за директна продажба во фабриката
нема податок
нема податок
PROCESS
Процес на соработка
А2
Нашите упатени, искусни и високо професионални деловни менаџери се посветени да ви пружат персонализирана помош за да ви помогнат да го направите совршениот избор. Ние разбираме дека секој клиент е уникатен, поради што одвојуваме време вистински да ги слушаме вашите потреби и преференции. Преку нашиот пристап насочен кон клиентите, ние гарантираме дека вашата електрична пергола е прилагодена на вашите точни спецификации, што резултира со производ што ги надминува вашите очекувања на секој начин
А3
Нашиот инженерски тим го носи вашиот проект за електрична пергола на следното ниво со конвертирање на површинските фотографии во прекрасни 3D модели. Оваа напредна технологија за моделирање област ни овозможува да креираме прилагодени скици за сликање кои совршено се совпаѓаат со димензиите на вашиот простор. Со овој врвен пристап, можете да ја визуелизирате вашата пергола од соништата на начин кој навистина одговара на вашите уникатни потреби и преференции
А1
Во SUNC, го максимизираме секој сантиметар од просторот за да создадеме ефикасни, прекрасни дизајни што ги надминуваат вашите очекувања. Нашите 3D макетни скици обезбедуваат реален преглед на вашиот проект, овозможувајќи ви да го визуелизирате финалниот производ пред да започне изградбата. Дополнително, ги зајакнуваме сите наши производи за издржливост, осигурувајќи дека вашата електрична пергола може да ги издржи најпредизвикувачките услови. Верувајте ни да ја претвориме вашата визија во реалност на најефикасен и најотпорен можен начин
А4
Поддржана од Шангај, има своја производствена работилница со најсовремена опрема поделена на професионални одделенија, вклучувајќи сечење, виткање, заварување, мелење и обработка за да се осигура дека секој аспект од производството се ракува со професионална прецизност. Од првичниот дизајн до финалниот производ, нашите најсовремени капацитети и тим од квалификувани професионалци ги испорачуваат само најдобрите производи
А5
Производите се пакуваат и испорачуваат според потребите на клиентите
нема податок

FAQ

1
Дали може да се монтира на ѕидот од куќата?
Да, нашата алуминиумска пергола може да се закачи на постоечки ѕид
2
каква боја имаш?
Вообичаена 2 стандардна боја на RAL 7016 антрацитна сива или RAL 9016 сообраќајна бела или приспособена боја
3
Која е големината на перголата што ја правите?
Ние сме фабриката, па вообичаено ги правиме сите големини според барањето на клиентите
4
Колкав е интензитетот на врнежите, оптоварувањето на снегот и отпорноста на ветерот?
Интензитет на врнежи: 0,04 до 0,05 l/s/m2
Оптоварување на снег: До 200 kg/m2
Отпорност на ветер: Може да одолее на 12 ветрови за затворени сечила
5
Какви карактеристики можам да додадам на тендата?
Ние, исто така, обезбедуваме интегриран LED систем за осветлување, ролетни со zip track, страничен екран, грејач и автоматски сензор за ветер и дожд што автоматски ќе го затвори покривот кога ќе почне да врне
1
Колку е вашето време за испорака?
Обично 10-20 работни дена по приемот на 50% депозит
2
Кој е твојот исплата?
Ние прифаќаме 50% плаќање однапред, а билансот од 50% ќе се плати пред пратката
3
Што е со вашиот пакет?
Пакување од дрвена кутија. (не е трупец, не е потребна дезинсекција)
4
Што е со гаранцијата на вашиот производ?
Обезбедуваме 8 години гаранција за структурата на рамката од пергола и 2 години гаранција за електричниот систем
5
Дали ќе ви ги дадете деталите за инсталација или видео?
Да, ние ќе ви ги дадеме упатствата за инсталација или видеото
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect