loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

CONTACT
Ве молиме слободно да контактира ако имате прашање или само сакате да кажете здраво!
Дејвид Јуан
Service@Lifisher.Com
5 (7)
+86 020 - 2213 9352
5 (7)
5AF Цел кат, Ксинггуанг Јингџинг Зграда, бр. 119 Shuiyin Road, Yuexiu District, Guangzhou
нема податок
Можете да стапите во контакт со нас на следниве начини
Информации

Адреса:

БР.10 Јусонг Индустриски, Јујанг пат, округ Сонгјанг, Шангај. 201600
Добредојдовте на вашиот контакт и посетете го во секое време!
C лице за контакт: Вивијан Веи            Телефон:86 18101873928   
  C лице за контакт:  Рита Џанг          ТелефонComment:  +86 17717322281
WhatsApp: +86 18101873928
Е-пошта:yuanyuan.wei@sunctech.cn
Ова е наслов.
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
CONTACT US
Прашај ме сега, го добив ценовникот.
Нашата адреса
Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

Лице за контакт: Вивијан Веи
Телефон:86 18101873928
WhatsApp: +86 18101873928
Контакт со нас.

Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

yuanyuan.wei@sunctech.cn
Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
Сабота: 9-16 часот
Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
Customer service
detect