loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Моторизирана алуминиумска пергола отпорна на временски услови 1
Моторизирана алуминиумска пергола отпорна на временски услови 2
Моторизирана алуминиумска пергола отпорна на временски услови 1
Моторизирана алуминиумска пергола отпорна на временски услови 2

Моторизирана алуминиумска пергола отпорна на временски услови

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Детални информации

  Име: Надворешен моторизиран алуминиумски пергола водоотпорен систем за покривен покрив Апликација: Арки, Арбури, градинарски перголи
  Материјал: Алумија Дебелина на алуминиум: 2,0мм-3,0мм Градинарска биоклиматска алуминиумска пергола
  Завршување на рамката: Обложена со прав Боја: Нарачана/надворешна биоклиматска алуминиумска пергола со белведер градина
  Лекање на површина: Облога во прав, анодна оксидација Користен: Пацио\Градина\Колиба\Двор\Плажа\Ресторан
  Опис:: Лесно се склопува, еко-пријателски, еколошки, обновливи извори, отпорен на глодар, отпорен на гниење, водоотпорен Достапен е сензорски систем: Сензор за дожд за алуминиумска моторизирана пергола
  Висока светлина:

  PVDF алуминиумска градинарска пергола

  ,

  Моторизиран покрив од градинарска пергола

  ,

  PVDF покривна пергола за градина

  Опис на производи

  Нов дизајн, отпорен на дожд, алуминиумски комплети за надворешно белведер од алуминиумска пергола

   

  SUNC  водоотпорниот алуминиумски отвор на покривот се нарекува и алуминиумска пергола, вообичаено се користи за вистинско живеење на отворено. Алуминиумската пергола SUNC создава дополнителни простори за живеење кои се приспособени за вашиот дом и ви дозволуваат да го искористите најдоброто на отворено со максимизирање на дневната светлина и нудејќи заштита отпорна на атмосферски влијанија кога врне.

   

  Име на производи
  Нов дизајн, отпорен на дожд, алуминиумски комплети за надворешно белведер од алуминиумска пергола
  Рамковно главно светло
  Екструдирано од 6063 цврста и робусна алуминиумска конструкција
  Внатрешно олуци
  Комплет со олук и аголен излив за Downpipe
  Големина на сечилото на Лувр
  Достапен е 202мм аерофолија, водоотпорен ефективен дизајн
  Капачиња на крајот на сечилото
  Високо издржлив нерѓосувачки челик #304, обложени бои на сечилата за совпаѓање
  Други компоненти
  SS одделение 304 завртки, грмушки, подлошки, алуминиумски стожерен игла
  Типични завршетоци
  Издржлив премаз со прав или PVDF слој за надворешна примена
  Опции за бои
  RAL 7016 Антрацит сива или RAL 9016 сообраќајна бела или прилагодена боја
  Сертификација на мотори
  Извештај за тестирање IP67, TUV, CE, SGS
  Сертификација на мотор на страничен екран
  UL

  Motorised Weather Resistant Motorized Louvered Aluminum Pergola 0

  Motorised Weather Resistant Motorized Louvered Aluminum Pergola 1

  Motorised Weather Resistant Motorized Louvered Aluminum Pergola 2

   

  FAQ
   

  Q1. Која е предноста на вашата компанија?

  A1. Нашата компанија има професионален тим и професионална производна линија.

   

  Q2. Зошто да ги изберам вашите производи?

  A2. Нашите производи се со висок квалитет и ниска цена.

   

  Q3. Логото и бојата може да се прилагодат?

  A3.Yes, ви посакуваме добредојде на примерокот на обичај

   

  Q4. Некоја друга добра услуга може да ја обезбеди вашата компанија?

  A4. Да, можеме да обезбедиме добра по продажба и брза испорака.

   
  5.П: Кои мислите дека ги има предностите на вашата компанија?
  1) Ние сме ПРОИЗВОДИТЕЛ со конкурентна цена и висок квалитет.
  2) Секогаш сме искрени кон сите кои сакаат да напредуваат заедно со нас.
  3) Ние ја преземаме одговорноста заедно со клиентите кога ќе се појават проблеми.
  4) Професионална вештина; Најбрзо повратни информации; навремена испорака.
   
  6.П: Како работи вашата фабрика во врска со контролата на квалитетот?
  Квалитетот е приоритет! Секој работник го контролира квалитетот од самиот почеток до самиот крај:
  1) Целата суровина што ја користевме е еколошка.
  2) Вештите работници се грижат за секој детал при ракувањето со процесите на производство и пакување.
  3) Одделот за контрола на квалитет особено одговорен за проверка на квалитетот во секој процес.
   
  7. П: Како можам да добијам некои примероци?
  О: Се чувствуваме почестени да ви понудиме примероци. Новите клиенти се очекува да платат за примерокот и курирската цена, а цената на примерокот ќе се намали од плаќањето

  Контактирај се со нас.
  само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни
  Поврзани производи
  нема податок
  Нашата адреса
  Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

  Лице за контакт: Вивијан Веи
  Телефон:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Контакт со нас.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
  Сабота: 9-16 часот
  Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
  Customer service
  detect