loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

180km/H Отпорност на ветер Тенда Лувр со преклопен покрив 1
180km/H Отпорност на ветер Тенда Лувр со преклопен покрив 2
180km/H Отпорност на ветер Тенда Лувр со преклопен покрив 1
180km/H Отпорност на ветер Тенда Лувр со преклопен покрив 2

180km/H Отпорност на ветер Тенда Лувр со преклопен покрив

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Детални информации

  Име: Надворешен моторизиран алуминиумски пергола водоотпорен систем за покривен покрив Апликација: Арки, Арбури, градинарски перголи
  Материјал: Алумија Дебелина на алуминиум: 2,0мм-3,0мм Градинарска биоклиматска алуминиумска пергола
  Завршување на рамката: Обложена со прав Боја: Нарачана/надворешна биоклиматска алуминиумска пергола со белведер градина
  Лекање на површина: Облога во прав, анодна оксидација Користен: Пацио\Градина\Колиба\Двор\Плажа\Ресторан
  Опис:: Лесно се склопува, еко-пријателски, еколошки, обновливи извори, отпорен на глодар, отпорен на гниење, водоотпорен Достапен е сензорски систем: Сензор за дожд за алуминиумска моторизирана пергола
  Висока светлина:

  Белведер на преклопен покрив од 180 км/ч

  ,

  Алуминиумска пергола со рамка од 180 км/ч

  ,

  Покрив од белведер на лувр ISO9001

  Опис на производи

  Модерна автоматска двор на отворено алуминиумска пергола што отвора луврен покрив

   

  SUNC  водоотпорниот алуминиумски отвор на покривот се нарекува и алуминиумска пергола, вообичаено се користи за вистинско живеење на отворено. Алуминиумската пергола SUNC создава дополнителни простори за живеење кои се приспособени за вашиот дом и ви дозволуваат да го искористите најдоброто на отворено со максимизирање на дневната светлина и нудејќи заштита отпорна на атмосферски влијанија кога врне.

  SUNC' Системот за отварање на покривот обезбедува совршено решение за надворешните дневна соба со електронски контролирани решетки, може да го пушти ветрето и сончевата светлина да влезат кога времето е добро и да го запре истекувањето во текот на дождливиот ден.

   

   

  пост Алуминиумска легура 6063-T5
  Кровна греда Алуминиумска легура 6063-T5
  Плафонски решетка Алуминиумска легура 6063-T5
  Странична ролерска сенка 30% полиестер 70% PVC
  Додатоци на контролорот Прилагодено
  Напон на контролорот  Прилагодено

  180km/H Wind Resistance Awning Louvre Folding Roof Gazebo 0

  180km/H Wind Resistance Awning Louvre Folding Roof Gazebo 1

   

  FAQ
   

  П1: Дали сте производствена или едноставно трговска компанија?

  О: Ние сме фабрика со повеќе од 13 години искуство

   

  П2: Дали обезбедувате бесплатен примерок?

  О: Ние обезбедуваме бесплатни примероци под услов да ги преземете трошоците за испорака

   

  П3: Како да поставите нарачка?

  О: Ве молиме кажете ни ја услугата што ви треба. OEM или ODM, и квалитетот и квантитетот, тогаш ние ќе го направиме PL за вас

   

  П4: Како го тестиравте производот пред да бидат спакувани?

  О: Имаме строга процедура за КК, секој производ ќе се тестира три пати со професионална машина пред да се пакува

   

  П5: Што е со условите за плаќање?

  О: 30% TT авансно плаќање и 70% салдо треба да се плати пред пратката. Други услови и услови за плаќање, исто така, можат б

  Контактирај се со нас.
  само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни
  Поврзани производи
  нема податок
  Нашата адреса
  Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

  Лице за контакт: Вивијан Веи
  Телефон:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Контакт со нас.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
  Сабота: 9-16 часот
  Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
  Customer service
  detect