loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 1
Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 2
Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 3
Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 1
Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 2
Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина 3

Лед светлина моторизирана алуминиумска пергола глодар доказ за зграда во градина

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Детални информации

  Елемен: Моторизирана алуминиумска пергола Материјал: Пергола од алуминиумска легура
  Боја: Сива, црна, бела, приспособена моторизирана алуминиумска пергола Функција: Водоотпорна, Сончаница, Алуминиумска пергола за производство на дожд
  Опис:: Моторизирана алуминиумска пергола за заштита од глодари Изборни додатоци: Моторизирана алуминиумска пергола со LED светло
  Применлива сцена: Градина на отворено Тип: Арки, перголи & Мост алуминиумска пергола
  Големина на пергола: 3x3М ï¼› 4х4мï¼› 3х4мï¼›3x6mï¼›5x3m Клучен збор:: Моторизирана алуминиумска пергола со лувер
  Висока светлина:

  Алуминиумска пергола со лесна светлина

  ,

  Алуминиумски моторизирана пергола против глодари

  ,

  Градинарска автоматска пергола со пергола

  Опис на производи

  SYNC моторизирана алуминиумска пергола со Ziptrak ролетни и дизајн на градинарски објекти со LED светло
   
  Моторизирана алуминиумска пергола со прилагодливи ротирачки пергони.
  Моторизираната алуминиумска пергола Е продолжено ергономско стапче за лесна контрола на решетките
  Редовите на шипки може да се прилагодат посебно за да ви овозможат различни опции за нијансирање.
  Моторизираната алуминиумска пергола  Решетките може да се прилагодат на кој било агол од 0 степени до 120 степени за да обезбедат целосна контрола на елементите
  Уникатниот иновативно дизајниран систем за олуци ја канализира водата и бидејќи нема внатрешни вкрстени греди, нема празнини за полнење со силикон.
   

  Име на производи
  SYNC моторизирана алуминиумска пергола со Ziptrak ролетни и дизајн на градинарски објекти со LED светло
  Максимален безбеден опсег на распон
  4000Мм
  4000Мм
  3000mm или прилагодено
  Боја
  бела, црна, сива, приспособена алуминиумска пергола
  Функција
  Водоотпорна, рачна алуминиумска пергола за сонце

   Сертификати

  CE, TUV, SGS, Arches Arbours Pergolas
  Внатрешно олуци
  Комплет со олук и аголен излив за Downpipe
  Големина
  3*3M ,3*4M , 3*6M, прилагодено
  Рамка
  Отворена градинарска зграда од алуминиум пергола
  Други компоненти
  SS одделение 304 завртки, грмушки, подлошки, алуминиумски стожерен игла
  Типични завршетоци
  Издржлив премаз со прав или PVDF слој за надворешна примена
  Сертификација на мотори
  Извештај за тестирање IP67, TUV, CE, SGS

   
   
   Led Light Motorized Aluminum Pergola Rodent Proof For Garden Building 0Led Light Motorized Aluminum Pergola Rodent Proof For Garden Building 1
  Led Light Motorized Aluminum Pergola Rodent Proof For Garden Building 2
  FAQ:
   
  П1: Од кој материјал е направена вашата пергола?
  A1: Материјалот на гредата, столбот и гредата се сите алуминиумски легура 6063 T5. Материјалот на додатоците е целиот од нерѓосувачки челик 304
  и месинг h59.

  П2: Кој е најдолгиот распон на вашите лопатки?
  A2: Максималниот распон на нашите лопатки е 4 m без никакво доделување.

  П3: Дали може да се монтира на ѕидот од куќата?
  A3 : Да, нашата алуминиумска пергола може да се закачи на постоечки ѕид.

  П4: Која боја ја имате?
  A4 : Вообичаена 2 стандардна боја на RAL 7016 антрацитно сива или RAL 9016 сообраќајна бела или приспособена боја.

  П5: Која е големината на перголата што ја правите?
  А5: Ние сме фабриката, така што вообичаено правиме какви било големини според барањето на клиентите.

  П6: Колкав е интензитетот на врнежите, оптоварувањето на снегот и отпорноста на ветерот?
  A6 :Интензитет на врнежи: 0,04 до 0,05 l/s/m2 Оптоварување на снег: до 200kg/m2 Отпорност на ветер: Може да одолее на 12 ветрови за затворени сечила.

  Контактирај се со нас.
  само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни
  Поврзани производи
  нема податок
  Нашата адреса
  Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

  Лице за контакт: Вивијан Веи
  Телефон:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Контакт со нас.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
  Сабота: 9-16 часот
  Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
  Customer service
  detect