loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 1
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 2
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 3
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 4
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 1
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 2
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 3
3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен 4

3x4m моторизиран алуминиумски покрив со LED светло за глодар отпорен базен

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Детални информации

  Елемен: Алуминиумска пергола на отворено Материјал: Пергола од алуминиумска легура
  Боја: Сива, црна, бела, приспособена моторизирана алуминиумска пергола Функција: Водоотпорна, Сончаница, Алуминиумска пергола за производство на дожд
  Опис:: Моторизирана алуминиумска пергола за заштита од глодари Изборни додатоци: Моторизирана алуминиумска пергола со LED светло
  Применлива сцена: Пергола за надворешен базен Тип: Арки, перголи & Мост алуминиумска пергола
  Големина на пергола: 3x3М ï¼› 4х4мï¼› 3х4мï¼›3x6mï¼›5x3m Клучен збор:: Моторизирана пергола со лувер
  Висока светлина:

  Покрив со алуминиумски решетки 3x4m

  ,

  Моторизиран алуминиумски покрив со перници

  ,

  Лед алуминиумска пергола со покрив со решетки

  Опис на производи

  Моторизирана алуминиумска пергола со LED светло за глодари за базен во градина 


  Моторизирана алуминиумска пергола со приспособливи лесни контролни ротирачки решетки.
  Моторизираната алуминиумска пергола може да ја поддржи прилагодената големина и боја.
  Редовите на шипки може да се прилагодат посебно за да ви овозможат различни опции за нијансирање.
  Моторизираната алуминиумска пергола  лопатките може да се прилагодат на кој било агол од 0 степени до 100 степени за да се обезбеди целосна контрола на елементите
  Моторизираната алуминиумска пергола е полу-трајна премија, а моторизираната алуминиумска пергола со двослојни иновативни решетки

  Име на производи
  Моторизирана алуминиумска пергола со LED светло за глодари за базен во градина
  Максимален безбеден опсег на распон
  4000Мм
  4000Мм
  3000mm или прилагодено
  Боја
  бела, црна, сива, приспособена алуминиумска пергола
  Функција
  Водоотпорна, рачна алуминиумска пергола за сонце

   Сертификати

  CE, TUV, SGS, Arches Arbours Pergolas
  Внатрешно олуци
  Комплет со олук и аголен излив за Downpipe
  Големина
  3x3М ï¼› 4х4мï¼› 3х4мï¼›3x6mï¼›5x3m
  Рамка
  Отворена градинарска зграда од алуминиум пергола
  Други компоненти
  SS одделение 304 завртки, грмушки, подлошки, алуминиумски стожерен игла
  Типични завршетоци
  Издржлив премаз со прав или PVDF слој за надворешна примена
  Сертификација на мотори
  Извештај за тестирање IP67, TUV, CE, SGS

   
   


   3x4m Motorized Aluminum Louvered Roof Led Light Rodent Proof Swimming Pool 03x4m Motorized Aluminum Louvered Roof Led Light Rodent Proof Swimming Pool 13x4m Motorized Aluminum Louvered Roof Led Light Rodent Proof Swimming Pool 2
  FAQ:
   
  П1: Од кој материјал е направена вашата пергола?
  A1: Материјалот на гредата, столбот и гредата се сите алуминиумски легура 6063 T5. Материјалот на додатоците е целиот од нерѓосувачки челик 304
  и месинг h59.

  П2: Кој е најдолгиот распон на вашите лопатки?
  A2: Максималниот распон на нашите лопатки е 4 m без никакво доделување.

  П3: Дали може да се монтира на ѕидот од куќата?
  A3 : Да, нашата алуминиумска пергола може да се закачи на постоечки ѕид.

  П4: Која боја ја имате?
  A4 : Вообичаена 2 стандардна боја на RAL 7016 антрацитно сива или RAL 9016 сообраќајна бела или приспособена боја.

  П5: Која е големината на перголата што ја правите?
  А5: Ние сме фабриката, така што вообичаено правиме какви било големини според барањето на клиентите.

  П6: Колкав е интензитетот на врнежите, оптоварувањето на снегот и отпорноста на ветерот?
  A6 :Интензитет на врнежи: 0,04 до 0,05 l/s/m2 Оптоварување на снег: до 200kg/m2 Отпорност на ветер: Може да одолее на 12 ветрови за затворени сечила.

  Контактирај се со нас.
  само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни
  Поврзани производи
  нема податок
  Нашата адреса
  Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

  Лице за контакт: Вивијан Веи
  Телефон:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Контакт со нас.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
  Сабота: 9-16 часот
  Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
  Customer service
  detect