loading

SUNC Pergola е посветен да стане водечки производител на интелигентни алуминиумски перголи од висока класа.

9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 1
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 2
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 3
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 4
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 1
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 2
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 3
9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари 4

9x9 9x12 Градинарски алуминиумски моторизирана пергола надворешно LED светло за глодари

  Упс ...!

  Нема податоци за производот.

  Одете на почетната страница

  Детални информации

  Елемен: Пергола Арх Материјал: Пергола од алуминиумска легура
  Боја на производот: Сива, црна, бела, приспособена моторизирана алуминиумска пергола Функција: Водоотпорен, штитник за сонце, Производство на дожд
  Опис:: Моторизирана алуминиумска пергола за заштита од глодари Изборни додатоци: Моторизирана алуминиумска пергола со LED светло
  Применлива сцена: Пергола за надворешен базен Тип: Арки, перголи & Мост алуминиумска пергола
  Големина: 3x3М ï¼› 4х4мï¼› 3х4мï¼›3x6mï¼›5x3m;приспособено Клучен збор:: Моторизирана алуминиумска пергола
  Висока светлина:

  Моторизирана алуминиумска пергола 9x9

  ,

  Моторизирана алуминиумска пергола 9x12

  ,

  Градинарска алуминиумска пергола против глодари

  Опис на производи

  Надворешна моторизирана алуминиумска пергола 9x9 9x9 со LED светло за глодари за зграда во градина​ 


  Моторизираната алуминиумска пергола е полу-трајна премиум, а моторизираната алуминиумска пергола со двослојни иновативни решетки, дизајн со кружен агол, LED осветлување и надворешни ролетни со патент за да се обезбеди совршена засенчена надворешна површина за луксузна станбена површина за сонце или друга комерцијална површина за сонце.

  Моторизирана алуминиумска пергола со приспособливи лесни контролни ротирачки решетки.
  Големината на моторизираната алуминиумска пергола вклучува 9x9 стапки; 9x12 стапки; 9x16 стапки; 9x10 стапки, исто така можеме да поддржиме приспособена големина 
  Редовите на шипки може да се прилагодат посебно за да ви овозможат различни опции за нијансирање.

   

  Име на производи
  Надворешна моторизирана алуминиумска пергола 9x9 9x9 со LED светло за глодари за градби
  Максимален безбеден опсег на распон
  4000Мм
  4000Мм
  3000mm или прилагодено
  Боја
  бела, црна, сива, приспособена моторизирана алуминиумска пергола
  Функција
  водоотпорна, рачна алуминиумска пергола за сонце

   Сертификати

  CE, TUV, SGS, Arches Arbours Pergolas
  Внатрешно олуци
  Комплет со олук и аголен излив за Downpipe
  Големина
  3x3М ï¼› 4х4мï¼› 3х4мï¼›3x6mï¼›5x3m, приспособено
  Рамка
  Отворена градинарска зграда од алуминиум пергола
  Други компоненти
  SS одделение 304 завртки, грмушки, подлошки, алуминиумски стожерен игла
  Типични завршетоци
  Издржлив премаз со прав или PVDF слој за надворешна примена
  Сертификација на мотори
  Извештај за тестирање IP67, TUV, CE, SGS

   
   


   9x9 9x12 Garden Aluminum Motorized Pergola Outdoor Led Light Rodent Proof 09x9 9x12 Garden Aluminum Motorized Pergola Outdoor Led Light Rodent Proof 19x9 9x12 Garden Aluminum Motorized Pergola Outdoor Led Light Rodent Proof 2
  FAQ:
   
  П1: Од кој материјал е направена вашата пергола?
  A1: Материјалот на гредата, столбот и гредата се сите алуминиумски легура 6063 T5. Материјалот на додатоците е целиот од нерѓосувачки челик 304
  и месинг h59.

  П2: Кој е најдолгиот распон на вашите лопатки?
  A2: Максималниот распон на нашите лопатки е 4 m без никакво доделување.

  П3: Дали може да се монтира на ѕидот од куќата?
  A3 : Да, нашата алуминиумска пергола може да се закачи на постоечки ѕид.

  П4: Која боја ја имате?
  A4 : Вообичаена 2 стандардна боја на RAL 7016 антрацитно сива или RAL 9016 сообраќајна бела или приспособена боја.

  П5: Која е големината на перголата што ја правите?
  А5: Ние сме фабриката, така што вообичаено правиме какви било големини според барањето на клиентите.

  П6: Колкав е интензитетот на врнежите, оптоварувањето на снегот и отпорноста на ветерот?
  A6 :Интензитет на врнежи: 0,04 до 0,05 l/s/m2 Оптоварување на снег: до 200kg/m2 Отпорност на ветер: Може да одолее на 12 ветрови за затворени сечила.

  Контактирај се со нас.
  само оставете ја вашата е-пошта или телефонски број во формата за контакт за да можеме да ви испратиме бесплатна понуда за нашата широка палета на дизајни
  Поврзани производи
  нема податок
  Нашата адреса
  Додај: бр. 10 Јусонг индустриски, пат Јујанг, округ Сонџијанг, Шангај. 201600

  Лице за контакт: Вивијан Веи
  Телефон:86 18101873928
  WhatsApp: +86 18101873928
  Контакт со нас.

  Shanghai Sunc Intelligence Shade Technology Co., Ltd.

  yuanyuan.wei@sunctech.cn
  Понеделник - петок: 08:00 - 17:00 часот   
  Сабота: 9-16 часот
  Авторски права © 2024 SUNC - suncgroup.com | Тајп
  Customer service
  detect